images/stories/logosait_new.jpg

 

В Україні допустили до використання нові зразки "окопної РЕБ", ще два – на підході

В Україні протестували вітчизняні тактичні засоби радіоперешкод баражуючим боєприпасам і FPV-дронам – і рекомендували їх для постачання до війська.

Джерело: заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк для АрміяInform

Деталі: Йдеться про сучасні розробки комплексів так званих "окопних РЕБ", які вкрай необхідні на передовій для захисту від "зграй" російських безпілотників.

Як повідомив Гаврилюк, Міністерство оборони й Генеральний штаб Збройних сил України завершили тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами, які підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових.

Нині ці засоби рекомендовані до проведення кодифікації та реєстрації як штатно-табельних предметів постачання з метою подальшого постачання до ЗСУ.

Найближчим часом планується провести тестування низки тактичних засобів радіоелектронної боротьби з БПЛА та засобів виявлення БПЛА.

Серед систем, які нещодавно були допущені до експлуатації Міністерством оборони, – комплекс радіоелектронної боротьби, який використовується для боротьби з усіма типами ворожих БПЛА, який здатен подавляти сигнали управління, передачі даних супутникової навігації GPS, ГЛОНАСС, Galileo і Beidou, а також створювати множину фальшивих сигналів.

Комплекс має пасивну систему виявлення та пеленгації безпілотників.

Наразі ще два зразки вітчизняних систем "окопної РЕБ" проходять кодифікацію в оборонному відомстві. Йдеться про комплекс, який протидіятиме російським "Ланцетам", та комплекс, що захищатиме від ворожих FPV-дронів.

Цьому передувало: Міністерство оборони України суттєво скоротило терміни постачання новітньої вітчизняної техніки та зброї в ЗСУ, за рахунок змін і випробувань уже на полі бою процес постачання нових зразків озброєння та військової техніки мав скоротитися орієнтовно до 20 днів.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер