images/stories/logosait_new.jpg

 

Словацькі перевізники пригрозили повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з УкраїноюСоюз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) заявив, що готовий повністю заблокувати прикордонний пункт "Вишнє Нємецьке – Ужгород", якщо ситуація зі скасуванням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена, хоч і усвідомлює, що шлях до вирішення проблеми не є простим.

Джерело: UNAS у Facebook, передає "Європейська правда"

Дослівно: "Саме тому UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у випадку, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний пункт "Вишнє Нємецьке – Ужгород" в обох напрямках".

Деталі: Перевізники подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за порушення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників та його впливу на автомобільний транспорт Словаччини в Брюсселі.

"Ми також хотіли б подякувати йому за те, що він зустрінеться з представниками UNAS в четвер, 7 грудня, де ми також обговоримо вплив цієї ситуації та будемо шукати рішення, щоб її змінити", – йдеться в заяві.

Передісторія:

  • Напередодні на кордоні зі Словаччиною призупинили блокаду пункту пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород".
  • Раніше в Єврокомісії заявили, що виступають проти відновлення системи видачі дозволів для українських далекобійників, що вимагають польські та словацькі блокувальники кордону.
  • Нагадаємо, словацькі перевізники 1 грудня почали анонсовану блокаду руху вантажівок на КПП біля Ужгорода.
  • Водночас блокада польських перевізників триває з 6 листопада, ключова її вимога – повернути систему дозволів для українських перевізників.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер