«Золото» на чемпіонаті України здобув юний біатлоніст з Тернопільщини

Переможцем юнацького чемпіонату України з біатлону в спринті став спортсмен з Тернопільщини.

У передостанній день чемпіонату України серед юнаків та дівчат, що триває у селі Яворів Львівської області, 17 грудня відбулись спринтерські гонки.

Найкращим став представник Тернопільщини Микола Грущак. Спортсмен перейшов до збірної Тернопільщини з міста Суми. Юний біатлоніст у спринті виявився одним з двох найшвидших спортсменів. Здобути яскраву перемогу Миколі не завадили чотири штрафні кола.

Ще один представник Тернопільщини – спортсмен з Копичинець Тарас Тарасюк фінішував на 7 місці, потрапивши у ТОП-10 з двома промахами.

Друге місце посів Андрій Мороз (Сумська область), третє – Олександр Голік (Чернігівська область).

Сьогодні, 18 грудня, спортсмени вийдуть на старт змішаної естафети.