Студент ТНПУ імені Володимира Гнатюка Максим Панчук став срібним призером етапу Континентального кубка з санного спорту серед юнаків у Австрії

Український екіпаж Максим Панчук (Тернопільщина)/Андрій Муц (Львівщина) виборов срібні медалі на етапі Континентального Кубку з санного спорту серед юнаків. 6 січня 2024 року на санній трасі австрійського Блуденцу успішно для юнацької збірної команди України завершився 5-ий етап Континентального Кубку з санного спорту серед юнаків категорії «А». У змаганнях серед двомісних саней друге місце посів екіпаж у складі студента Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Максима Панчука (тренер Світлана Кравчук) та учня 11 класу Львівського фахового коледжу спорту Андрія Муца (тренери С. Жидкова, О. Жеребецький).

Як повідомляє НОК України, за результатами двох спроб майстри спорту України з санного спорту Максим Панчук та Андрій Муц програли переможцям - італійському екіпажу Філіпу Бруннеру та Мануелю Вайсенштайнеру 0,480 секунди та випередили на 0,093 секунди німецьку пару Сілас Сартор/Лірон Раймер. Результат українських саночників - 1.09,107.

Додамо, що Максим Панчук родом із Кременця, є випускником Кременецького академічного ліцею імені Уласа Самчука, а зараз навчається на факультеті фізвиховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Учень Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, відділення санного спорту. Тренується спортсмен під керівництвом Світлани Кравчук.