Кременчанин Андрій Мандзій став срібним призером 3-го етапу Кубку націй із санного спорту в Німеччині

З нагороди розпочали рік українські санкарі! Як повідомляє НОК України, на другу сходинку п’єдесталу 3-го етапу Кубка Націй із санного спорту, що проходив у німецькому Вінтербергу, зійшов досвідчений український спортсмен, кременчанин Андрій Мандзій. Учасник трьох Олімпіад (2014, 2018, 2022) показав другий час в одномісних санях - 53,012, програвши лише 0,001 переможцю Каспарсу Рінксу з Латвії.

Таким чином Мадзій, а також ще два представники України, львів’яни Антон Дукач, який посів п’яте місце, та Даниїл Марціновський (18-ий) кваліфікувалися до 3-го етапу Кубка світу із санного спорту, який 6-7 січня продовжив програму змагань у Вінтербергу.

Відтак, в німецькому Вінтерберзі у боротьбі за нагороди третього етапу Кубка світу із санного спорту взяли участь національні збірні команди Австрії, Німеччини, Італії, Латвії, США, Канади, Китаю, Румунії, Швеції, Боснії і Герцеговини, Польщі, Словаччини та України.

Найкращий результат санкарі збірної України (головний тренер Тарас Гарцула) продемонстрували у командній естафеті, посівши високе п’яте місце. У складі естафетної команди змагалися: одномісні сани – Олена Стецків (Львівська область), Андрій Мандзій (Тернопільська область); двомісні сани – Ігор Гой (Тернопільська область) / Назарій Качмар (Львівська область); Наташа Хитренко / Вікторія Коваль (Тернопільська область).

У змаганнях чоловічих одномісних саней на трасі довжиною 1 324 метри у Вінтерберзі українські спортсмени продемонстрували такі результати: Андрій Мандзій – 13 місце, Антон Дукач (Львівська область) – 20 місце, Даниїл Марциновський (Львівська область) – 28 місце.

В одномісних жіночих санях львів’янки Олена Стецків та Анна Шкрет за результатами двох заїздів опинилися на 28 та 29 місцях відповідно.

У змаганнях двомісних екіпажів серед жінок: Наташа Хитренко / Вікторія Коваль - 12 місце; Олена Стецків / Олександра Мох (Львівська область) – 14 місце; серед чоловіків: Ігор Гой / Назарій Качмар – 17 місце; Вадим Микієвич / Богдан Бабура (Львівська область) – 19 місце.

Наступний етап Кубка світу заплановано провести в Австрії, на трасі в Інсбруку, - інформує відділення НОК України у Львівські області на своїй сторінці у соцмережах.