Вихованці Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту взяли участь у юніорському турнірі «Youth Cup» з лижного двоборства у Чехії

В чеському місті Гаррахов пройшов юніорський турнір «Youth Cup» з лижного двоборства. Як повідомляє Skijumping.UA, хороші результати показали на змаганнях учні та випускники Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту – уродженці міста Кременець. Так, Олександр Шовкопляс фінішував на 7 та 8 місцях відповідно; Ілля Чеболда був 11-тим та 14-тим, Владислав Дворецький – 18-тим та 15-тим, Денис Пилипчук зайняв 10 місце.

Нагадаємо, що Олександр Шовкопляс буде учасником юнацької зимової Олімпіади, що пройде в Південній Кореї. Змагання з лижного двоборства заплановано на кінець січня.

А щодо турніру у чеському Гаррахові, то в змаганнях дівчат учениця Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, кременчанка Каріна Козлова посіла 7 та 5 місця відповідно. В молодшій віковій категорії Олександр Струмінський зайняв 31 та 39 місця, Рудак Данило - 44 та 45, Станіслав Євдокімов двічі був 47, Ігор Стрільчук - 50 та 49 місця.

Треба підкреслити, що для юних спортсменів це перші міжнародні старти, тому треба привітати їх із дебютом і побажати подальших успіхів і високих результатів.