Юніорка з Копичинець Тетяна Тарасюк – срібна призерка чемпіонату України з біатлону

У селі Яворів на Львівщині стартував чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.

Змагання, які розпочались індивідуальним гонками, принесли «срібну» медаль для збірної Тернопільської області.

«Срібну» нагороду здобула спортсменка з Копичинець Тетяна Тарасюк. «Золото» виборола Ксенія Приходько, а «бронзу» - Єва Мартиненко. Обидві юніорки є представницями Сумської області. Усі три біатлоністки «настріляли» по 4 штрафних кола.

До десятки найкращих також увійшла представниця Тернопільщини Ірина Тарасюк, яка фінішувала на 7-му місці.

Найкращий результат серед тернопільських юніорів продемонстрував брат Тетяни та Ірини – Тарас Тарасюк, який посів 11 місце. За ним фінішували колеги по команді – біатлоністи з Тернопільщини Микола Грущак і Костянтин Марценюк.

Перемогу здобув Сергій Супрун з Сумщини (1+1+2+1), друге місце – Олег Лисенко і третє місце – Єгор Макаренко (2+1+1+1)  з Чернігівщини.

Сьогодні, 17 січня, у програмі чемпіонату – спринти. Окрім цього заплановано провести під час змагань класичні естафети, масові старти та змішані естафети.

Нагадаємо, «Тернополяни» писали про сестричку Тетяни, Ірини і Тараса Тарасюків – Вікторію, яка зібрані під час колядування гроші передала на ЗСУ.