images/stories/logosait_new.jpg

 

ОСББ «Вишневецького 7» відповідатиме у суді за самовільне та незаконне обрізання дерев, що спричинило екологічну шкоду місту

Тернопільська міська рада спільно з Державною екологічною інспекцією в Тернопільській області вжили заходів щодо притягнення до відповідальності винних за несанкціоноване видалення та пошкодження дерев, що на бульв. Дмитра Вишневецького, 7.

Так, Державною екологічною інспекцією в Тернопільській області притягнуто до адміністративної відповідальності голову правління ОСББ «Вишневецького 7» згідно зі ст. 153 КУпАП – знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення в межах населених пунктів та за їх межами, що не віднесені до лісового фонду. Розмір шкоди, завданої порушенням природоохоронного законодавства, становить 21 515 грн.

За фактом виявлених порушень також Тернопільська міська рада спрямувала  звернення до Державної екологічної інспекції в Тернопільській області щодо виконання повноважень, визначених ст.20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», шляхом вжиття заходів досудового врегулювання спорів або звернення до суду для стягнення збитків до бюджету.

Разом з тим інспектори управління муніципальної інспекції міської ради оформили адміністративні матеріали за порушення Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади згідно ст. 152 КУпАП, які скеровані для розгляду до адміністративної комісії.

Також голову правління ОСББ «Вишневецького 7» зобов’язано здійснити компенсаційну висадку зелених насаджень на визначеній території, яку вже розпочато.

Додатково інформуємо, що за виявленим фактом правоохоронними органами проводяться слідчі дії, зокрема здійснено вилучення залишків не санкціоновано видалених та пошкоджених дерев на вищевказаній території.

Роботи із санітарного підрізання насаджень (зрізання окремого сухого та пошкодженого гілля), а також видалення аварійних та сухостійних дерев можна виконувати лише згідно з наявними дозвільними документами. Санітарне підрізання необхідно виконувати відповідно до вимог Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України (затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105).

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер