images/stories/logosait_new.jpg

 

Бойові кораблі рф втекли з Криму – українським розвідувальникам допомагає унікальний морський дрон

Бойові кораблі рф втекли з Криму – українським розвідувальникам допомагає унікальний морський дрон
Без потужного флоту Україна змусила бойові кораблі чф рф утекти з території Криму.

На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький у документальному проєкті «ГУР. Битва за море. Всі дороги ведуть в Крим».

З узбережжя тимчасово окупованого Криму усе частіше надходять новини про успішне вогневе ураження об’єктів чорноморського флоту, який належить окупантам рф.

«Завдяки українським морським дронам ГУР МО України Magura V5 на дно пішли розвідувальний корабель «іван хурс», десантні судна «акула» та «серна», ракетний корабель «івановєц», великий десантний корабель «цезарь куніков» та патрульний корабель чф рф «cєрґєй котов». Нещодавно вони ж уразили судноремонтний завод чф рф у Севастополі, де, серед іншого, був пришвартований великий десантний корабель ворога «ямал»», - наголосили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Вадим Скібіцький зазначив, що українські дрони з кожним разом стають ще кращими, ще потужнішими, ще точнішими. Це та загроза, яка постійно тримає російську федерацію в напруженні.

«У світі такого досі ніхо не робив. Україна, після того, що відбулося у лютому 22-го року, без потужного флоту змусила росію втекти – змусила бойові кораблі чф рф втекти з території Криму. - підкреслив Вадим Скібіцький.

Він наголосив, що унікальний морський дрон Magura V5, названий на честь слов'янської богині війни – це суто українська розробка, якою керують українські фахівці.

Також Вадим Скібіцький повідомив, що українські воєнні розвідники постійно здійснюють моніторинг переміщення кораблів окупантів.

«Усе що стосується переміщення бойових кораблів та катерів рф постійно моніториться для того, щоб своєчасно виявити, передати інформацію і знищити ворожий військовий об’єкт… Це маленькі цеглинки, які закладаються у великі стратегічні операції – звільнення усіх наших окупованих територій», — підсумував Вадим Скібіцький.

 

434118141_734039798907443_3481830013358926800_n.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер