images/stories/logosait_new.jpg

 

Вітання міського голови Сергія Надала з 10-річчям заснування Національній гвардії України

Національній гвардії України – 10 років!

Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали в проломі за Україну. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії.

Саме тоді жорстокий московський ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає! Мужньо тримає оборону та знищує рашистів.

Сьогодні українські нацгвардійці – це справжня військова еліта. Професійні, навчені військові, які завжди готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.

Від початку широкомасштабного вторгнення, підрозділи Національної гвардії ліквідували понад 5,5 тисяч окупантів. Знищили 945 ворожих танків, 410 БМП, 319 БТР, 863 бойових броньованих машини, 1300 автомобілів, 1320 артилерійських систем, 18 літаків, 12 вертольотів, 174 безпілотних літальних апарати.

Пишаюся, що тернопільські нацгвардійці є ефективною бойовою частиною Української Гвардії.

Дякую нашим гвардійцям за спокій та безпеку у рідному Тернополі. Вони протидіють спробам ворожої агентури, терористів, диверсантів, зрадників, криміналітету та провокаторів дестабілізувати ситуацію в нашому місті. Це справжні ангели охоронці Тернополя.

Вічна слава нацгвардійцям, які віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Дякую кожному гвардійцю за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!

Бажаю мужності, витримки й наснаги і миру на своїй, визволеній від ворога, Українській землі!

Слава Україні!

Слава Національній гвардії!

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер