images/stories/logosait_new.jpg

 

Хата, встелена грошима: житель Тернопільщини з помічницею за 7 тис євро вивозили ухилянтів за кордон (фото)

Хата, встелена грошима: житель Тернопільщини з помічницею за 7 тис євро вивозили ухилянтів за кордон (фото)
Під час обшуку в мешканця Тернопільщини поліцейські виявили пачки з гривнями , євро та доларими - чоловік разом з помічницею організували бізнес на ухилянтах.

За 7 тисяч євро з одного чоловік відвозив ухилянта до кордону, далі його помічниця на авто з двома малолітніми дітьми їхала до Румунії, а ухилянта ховали в багажнику.

"Ще одну кримінальну справу по підозрюваному, який організував бізнес на ухилянтах, тернопільські слідчі скерували до суду. Що лише не вигадають такого роду «бізнесмени». Але пропозиція породжує попит. Перетин кордону у багажному відділенні позашляховиків - таку послугу за сім тисяч євро надавав житель Тернопільщини разом зі своєю помічницею. Чоловік шукав бажаючих уникнути мобілізації, довозив їх до кордону, а його спільниця ховала «клієнта» в багажнику елітного авто. Міжнародний пункт пропуску на кордоні з Румунією жінка перетинала, прикриваючись своїми двома неповнолітніми дітьми. Під час одного із таких перевезень ухилянтів правоохоронці затримали організатора. Встановлюють працівники поліції місцеперебування його спільниці",відзначили у поліції Тернопільщини.

Фігуранту слідчі оголосили підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Поліцейські завершили досудове розслідування, тепер справа за Фемідою.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер