images/stories/logosait_new.jpg

 

Обвинувачений в корупції ексголова Тернопільської облради Михайло Головко розпродує сімейне майно

Михайло та Мар'яна ГоловкоМихайло та Мар'яна Головко
Даний факт став очевидним після оприлюднення декларації про доходи та видатки колишнього голови  Тернопільської обласної ради Михайла Головка.

Так, у 2023 році, Михайло та його дружина Мар'яна Головко розпродали майна на 6 мільйонів 653 тисячі 936 гривень, згідно декларації чиновника.

Найімовірніше мова йде про станцію технічного обслуговування, нежитлові приміщення, земельні ділянки та авто, які фігурували у декларації Михайла Головка за 2022 рік, та відповідно зникли у декларації за 2023 рік.

Так, з декларації Михайла Головка за 2023 рік зникли - авто "Хонда", 2016 року випуску, станція технічного обслуговування в Тернополі, земельна ділянка у Тернополі, площею 700 метрів квадратних, нежитлове приміщення у селі Новики, площею 445, 8 метра квадратних.

Найдорожний об'єкт нерухомості, який продала сім'я Головка у 2023 році - вартує 2 мільйони 496 тисяч - покупець - Андрій Солтіс, продаж здійснювала Мар'яна Головко. У Михайла Головка той же Андрій Солтіс придбав також інший об'єкт нерухомості, вартістю 1 млн 469 тисяч грн.

Також були і інші продажі у родині Михайла Головка на суми - 122 тисячі, 294 тисячі, 671 тисяча гривень, 1 млн грн та  600 тис грн.

Нагадаємо, 26 червня 2023 року, тоді ще голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка детективи НАБУ зловили на отриманні хабаря у місцевого підприємця Олександра Ярмоленка.

Родина Михайла Головка найняла одних із найдорожчих адвокатів країни з групи «Баррістерс».

Станом на 1 квітня 2024 року справу про хабар передали до ВАКС і її мають розглядати по суті.

Паралельно, Михайло Головко подав до суду у Тернополі, бо вважає неправомірним його звільнення з посади голови Тернопільської облради, і хоче повернути заробітню плату.

Перший суд у Тернополі Михайло Головко програв.

Найімовірніше гроші з розпроданого майна родини Головко йдуть або ж на оплату послуг дорогих адвокатів, або сім'я ексголови Тернопільської облради збирається виїхати за кордон.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер