images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині викрили на хабарі ще одного інспектора ДСНС

На Тернопільщині викрили на хабарі ще одного інспектора ДСНС
На Тернопільщині викрито ще одного інспектора ДСНС на отриманні "відкатів" від підприємців.

"Повідомлено про підозру головному інспектору одного з районних відділів У ДСНС України у Тернопільській області в одержанні неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища (ч. 1, 3 ст. 368 КК України)", – інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Нагадаємо, співробітники ДСНС зареєстрували на свого родича кілька товариств, які спеціалізуються на наданні послуг з виконання робіт протипожежного призначення. Інспектор ДСНС спонукав керівників комунальних підприємств та закладів отримувати послуги лише від вказаних суб’єктів господарювання, лобіюючи їх інтереси. "Відкати" за послуги пожежної та техногенної безпеки становили від 5 до 15 відсотків від суми, зазначеної у договорах із замовниками.

Наразі задокументували кілька фактів отримання ним неправомірної вигоди, на суму понад 28 тис. грн. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу й відсторонення.

Раніше правоохоронці повідомили про підозри за аналогічними фактами 2 інспекторам районних управлінь ГУ ДСНС. Справа щодо одного з них вже скерована до суду.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер