images/stories/logosait_new.jpg

 

9 квітня у Тернополі попрощаються з двома побратимами – Сергієм Коновалом і Тарасом Петришиним

9 квітня у Тернополі попрощаються з двома побратимами – Сергієм Коновалом і Тарасом Петришиним
"На щиті" повертаються додому тернополяни Сергій Коновал та Тарас Петришин.

Захисники загинули 6 квітня поблизу міста Часів Яр на Донеччині.

Сергій Коновал з позивним "Норд" був командиром роти 67-ї окремої механізованої бригади, Тарас Петришин, друг "Химера", – заступником командира.

Прощання з воїнами відбудеться 9 квітня о 10:00 у м. Київ на Майдані Незалежності, о 19:00 – у Тернополі у Домі Печалі. Поховають захисників 10 квітня на Микулинецькому кладовищі. Початок чину похорону – об 11:00 у Домі Печалі.

"Стали на захист України разом і покинули нас разом. Два побратими. Два стовпа. Цвіт нації.

Друг "Норд". Задуманий, небагатослівний, захоплений збагаченням знань і завжди вірний своїй справі. Командир, побратим, якого поважали. Ще в юному віці до повномасштабного вторгнення добровільно стояв на захисті України і пройшов пекло важких боїв. Став надійним плечем побратимам, був грамотним командиром, який беріг бійців і успішно виконував завдання. Ініціював багато проектів, які були спрямовані на покращення нашої оборони, виховував молодь, знімав фільми про нашу Батьківщину, творив Україну, жив Нею. Кохав і був коханим.

Друг "Химера". Пішов на фронт попри складнощі з здоров'ям та цукровим діабетом. Міг з чистою совістю сидіти в тилу поруч з близькими, але як людина честі, яка розуміла, що буде, якщо не зупинити ворога – пішов добровольцем на фронт. Блискуче виконував бойові завдання. І мріяв... Мріяв хоч раз в житті відвести донечку в школу. Любив свою дружину, доньку, близьких і Україну. Людина мужнього духу і самовідданості. Він ще мав написати книжку про цю війну. Так я писав Тарас, ніхто не може писати. Талановитий. Щирий. Непохитний.

Брати! Вічна вам слава і уклін! Честь! Ми будемо мститися за вас", – повідомили на Фейсбук-сторінці "Правого сектору" Тернопільщини.

426279827_733007602340149_8010392330946558533_n.jpg

IMG_9178.JPG

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер