images/stories/logosait_new.jpg

 

У закладах освіти Тернополя реалізовуватимуть проєкт «Історія України – історії Героїв» з метою вшануванню пам’яті про Героїв України

У закладах середньої освіти Тернополя реалізовуватимуть проєкт «Історія України – історія Героїв» з метою вшанування пам’яті про Героїв України, борців за незалежність нашої держави – воїнів ОУН-УПА, учасників національно-патріотичних організацій, національно-визвольних рухів, Помаранчевої революції та Революції Гідності, Героїв російсько-української війни. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

В рамках проєкту для школярів з 14 по 23 травня проводитимуть цикл історико-пізнавальних та розвивальних заходів. Учні будуть збирати інформацію про героїв-борців за незалежність України. Це дозволить підвищити свідомість учнів про важливі події та особистості в історії України, які відіграли ключову роль у боротьбі за національну самостійність та свободу. Його реалізація спрямована на виховання патріотичних почуттів, повагу до героїчного минулого України та розуміння важливості духовних цінностей, які керували діями наших предків.

Через вивчення історії та пригадування подвигів Героїв минулого надихнути молоде покоління на активну участь у житті суспільства та збереження національної ідентичності.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер