images/stories/logosait_new.jpg

 

російський наступ на північній Харківщині фактично зупинений, - Бутусов

російський наступ на північній Харківщині фактично зупинений, - Бутусов
Український журналіст Юрій Бутусов, який сьогодні перебуває у межах Вовчанська, що на Харківщині щодня публікує зведену інформацію, що ж насправді відбувається на лінії зіткнення.

За даними журналіста, станом на ніч 15 травня, російський наступ на північній Харківщині фактично зупинений.

"На напрямку Липці росіяни здійснили кілька атак піхоти, усі атаки відбито зі значними втратами росіян. У селищі Глибоке воїни 92-і штурмової бригади знищили групу російського спецназу, у ході контратаки двоє росіян з її складу взяті у полон. Відео викладено в інтернеті. У тому ж районі воїни 13-і бригади НГУ Хартія відбили атаку російської штурмової групи, яка по зеленці підійшла до позиції, в вирішальний момент бою наш воїн впритул розстріляв двох росіян, які вели групу за собою, росіяни почали відхід під точним вогнем хартійців, і опинились під ударами дронів підрозділу НГУ «Гострі картузи», близько двадцяти росіян було знищено. Відео буде викладено в інтернеті", - відзначив Юрій Бутусов.

Ніякого просування росіяни на напрямку Липці не мають, українські війська значно посилили удари по ворогу на цій ділянці фронту, та поступово перехоплюють тактичну ініціативу.

"У місті Вовчанськ росіяни здійснили танкову атаку, у місто зайшли два танки. Вони були швидко знищені вогнем артилерії, мінометів та ударних дронів усіх підрозділів, які зосереджені у Вовчанську. Відео викладено в інтернеті. Також у Вовчанську був захоплений полонений зі складу 138-і мотострілецької бригади ЗС РФ Андрей Юргенс, який повідомив, що його бригада спільно з 25-ю мотострілецькою бригадою мали завдання захопити Вовчанськ «за два дня». Відео буде викладено в інтернеті. У місті та околицях відбулись бої з російською піхотою, усі атаки відбиті. Але ворог продовжує накопичуватись у Вовчанську та намагається видавити наші війська. Однак центральний квартал Вовчанська продовжує оборонятись українськими воїнами",наголосив журналіст.

В районі Вовчанська українська оборона значно посилена, удари по ворогу стають більш ефективними. Росіяни не можуть вибити наші війська з позицій у місті та на його околицях, .

Російський наступ на північній Харківщині фактично зупинений. Ударні російські угруповання зазнали втрат, але поки ще не розгромлені, і важкі бої на знищення продовжуються.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер