images/stories/logosait_new.jpg

 

Серед головних ялинок України, Тернопільська – найживіша

Кілька років поспіль 20-метрове головне новорічне деревце файного міста було штучним. Однак цьогорічна ялинка не просто жива, вона корінням закріплена у землі.

Такою фішкою не похизуються в інших обласних центрах країни. Адже, приміром, у сусідньому Львові хоч ялинка і жива, утім, попередньо була зрубана. Її висота – 18 метрів. Вбрали її у символи України та Євросоюзу. Загалом місту вона обійшлася у 147 тисяч гривень.

Жива хвойна красуня і в Івано-Франківську. Від Львівської вона вища на два метри. На оновлення прикрас для ялинки із міської скарбниці виділили понад 20 тисяч гривень.

У Вінниці ж новорічне деревце – друге за висотою в країні. Його ріст, прикрашений понад трьома кілометрами гірлянд, сягає 28 метрів. Сам каркас – із металу.

 

Тернопіль

 

На Соборній площі у Чернівцях - ялинка жива. Її ріст комунальники підрахували у 22 метри. Натомість справді гігантську 39-метрову окрасу зимових свят розмістили у Харкові.  Прототип хвойного дерева змайстрували із 11 тон металоконструкцій та трьох тон штучної хвої.

Із хвойних гілок спорудили 26-метрову ялинку і у Дніпропетровську. Штучне святкове древо, ріст якого 18 метрів, встановили у Житомирі. Аналогічна за габаритами ялинка - в Криму. Зі штучних матеріалів деревце також в Одесі та Донецьку.

Попри усі згадані новорічні красуні, найбільшої уваги українці приділили столичній "Йолці". Вона, як відомо, стала справжнім символом Євромайдану.

Нагадаємо, що цьогорічна головна ялинка Тернополя розміщена не на Театральному майдані (як завжди), а на майдані Волі. Там хвойне дерево, між іншим, і росло. Тож його не зрубували, а просто вбрали у гірлянди та інші прикраси.

20 хвилин

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер