«Золото» і «срібло» віндсерфінгістів

Шістнадцятирічний тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв виборов друге місце на відкритому чемпіонаті України з вітрильного спорту, який проходив у Севастополі. У цих змаганнях взяли участь близько двохсот спортсменів із дев’ятнадцяти команд з України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії та Росії.

Ще один наш земляк Святослав Бучок у цій регаті став четвертим. Як розповів тренер віндсерфінгістів Олексій Нижегородов, змагання відбувалися за сильного вітру та високої хвилі. Саме й це, мабуть, завадило Святославу піднятися на третю сходинку п’єдесталу, оскільки для нього найкращий вітер — до 10—12 вузлів. У перший день змагань спортсмен був лідером у двох перегонах. А от подальше посилення вітру до 25 вузлів виявилося «на руку» Сашкові Тугарєву, який має більший досвід перегонової техніки за таких умов.

У жіночих перегонах «золото» виборола Ольга Горбатих, яка виступає в консолідованому заліку за Тернопіль і Севастополь. Отже, наші віндсерфінгісти привнесли до скарбнички області понад 480 очок.