Українка виграла чемпіонат світу з танців на пілоні

22-річна українка Наталія Татарінцева з Дніпропетровська перемогла на World Pole Sport & Fitness Championship 2012. Змагання з пол денсу відбувалися в швейцарському Цюріху.

За нагороди турніру змагалися танцюристи з 26 країн. Переможців визначали в чоловічих, жіночих і парних категоріях.

Перше місце у жіночих змаганнях посіла представниця України. Другою стала француженка Лоранс Ілсум. Останнє місце на п'єдесталі дісталося росіянці Поліні Волчек.

Чемпіоном серед чоловіків став представник Франції Кім Мартінес. Друге місце посів Крістіан Лебедєв із Росії. Третє місце залишилося за українцем Олександром Щукіним.

У парних змаганнях кращим був дует з Угорщини. Представники Великої Британії та Естонії посіли 2-гу та 3-тю позиції відповідно.

Танець на пілоні (pole dance, пол денс, танець на шесті, пілонний спорт) є видом спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині). Це заняття вважається різновидом фітнеса, яке базується на аеробних та анаеробних вправах і поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки.

Фахівці називають цю дисципліну сумішшю хореографії та спорту. При цьому особливо підкреслюють, що цей вид танців не слід плутати зі стриптизом.