images/stories/logosait_new.jpg

 

Китай, Туреччина та Греція завалюють Україну недешевими шубами "на один раз"

Більш дешеві шуби можуть розповзтись після першого дощу, але вибору українки мають небагато.

Мода на хутро повернулась на світові подіуми та разом з тим суттєво підняла ціни на "м'яке золото", повідомляє ТСН.

Натомість, платоспроможність українців лишилася на місці. Відтак, чи не єдиною доступною альтернативою стає шуба з Китаю. Хутром із Піднебесної вже переповнені українські крамниці. Проте, ризик втратити шубу після першої негоди підвищується.

З метою отримати найбільше прибутку виробники підфарбовують хутро, щоб сховати вади, або шиють вироби з клаптиків, які наклеюються на основу. Після дощу така шуба розповзеться, а фарба змиється. Такими хитрощами бавляться не тільки Китай, але і Греція, і Туреччина також.

Але вибору в українців залишається небагато, адже три чверті всього хутра скуповує Китай. Він же другий у світі виробник хутряних шкурок. Проте все найкраще, вироблене у Китаї, переважно там і залишається.

Понад півмільйона шкурок норки виробляють і в Україні. Однак дешевшим вітчизняне хутро все одно не виходить через, як кажуть виробники, помірний клімат України.

Для того, щоб придбати якісний продукт фахівці радять звертати увагу на мездру, тобто шкурку з внутрішньої сторони. Вона повинна бути світлого кольору, це говорить про те, що вона не тонована, не фарбована і, якщо це пошив з цільних шматочків, то це дуже добре. Шви повинні бути тоненькі, розкатані і чим міцніше вони будуть, тим більше прослужить хутряний виріб.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер