images/stories/logosait_new.jpg

 

До здоров'я - через цифри дня свого народження

Головний позитив підрахунків Піфагора в тому, що цифри дозволяють кожному краще розібратися в собі, а відтак - скорегувати майбутнє.

- За колом У-Сін можна зрозуміти дуже багато речей, - пише на сайт 20minut.ua читачка із ніком Надія. - Розкажіть ще про нумерологію за даною схемою. Це багатьом допоможе.

Жінка написала цей коментар як відгук на статтю Тернопіль: негативні емоції "убивають" нас. Вона попросила продовжити розмову із викладачем китайської методики самовдосконалення й оздоровлення Ци-гун Ніною Ліхнякевич.

Нагадаємо, досвідчений лікар звернутися до нетрадиційної медицини через власні проблеми зі здоров'ям. Тепер пані Ліхнякевич не шкодує сил, аби допомагати іншим.

Ми отримали це при народженні

- Коли хтось каже, що дата вашого народження не має жодного значення, він глибоко помиляється, - каже Ніна Ліхнякевич. – У світі немає нічого випадкового. Ще геніальний древньогрецький філософ і математик Піфагор помітив цю закономірність. І склав таблицю, яку ще називають гороскопом Піфагора. Це - один із методів аналізу людини за датою її народження. Він поєднує математичні системи древніх із науками про нашу природу.

Усі люди отримують свою вібрацію числа, а відтак - певні характеристики. Ця матриця дозволяє за датою народження визначити типові риси, притаманні людині. Звісно, така система, як і будь-яка інша, має прихильників і скептиків. Однак будь-хто може перевірити її простоту та ефективність на собі. І пересвідчитися, що в цілому система дозволяє отримати достатньо достовірну первинну оцінку людини.

- Як розрахувати свій квадрат Піфагора?

- Наприклад, людина народилася 5 грудня 1979 року. Для розрахунків ми повинні отримати чотири ключових числа. Отже, додаємо цифри дня і місяця народження: 5+1+2=8. Плюсуємо також цифри року: 1+9+7+9 = 26. Складаємо отримані числа: 8+26=34. Це і є перше робоче число.

Тепер додаємо його цифри: 3+4=7. Маємо друге робоче число.

Від першого робочого числа віднімаємо подвоєну першу цифру дня народження: 34-2*5=24. Це - третє робоче число.

Останнє – четверте число отримуємо так: складаємо цифри третього робочого числа: 2+4=6. Оце й усе! (подальші дії і розрахунки див. у довідці – прим. ред.).

- І що у нас вийшло?

- Проаналізувавши матрицю, ми зможемо сказати, який характер у даної людини, назвати її особистісні риси. Але не тільки це… Загалом же хочу сказати, що людина, яку ми взяли як приклад, доволі щедро обдарована небесами.

Так, дві одиниці означають, що ми маємо справу зі слабко вираженим егоїстом. Така особа прагне успіху, але весь час боїться себе переоцінити. Дві двійки свідчать про те, що енергії вона має достатньо. Більше того, здатна ділиться нею з іншими. Тому може стати лікарем, наприклад, чи психологом.

Одна трійка теж багато про що розповідає. Таких людей не турбує порядок, бо усе залежить від настрою: хочу - роблю, хочу - ні. Дві цифри "4" означають, що людина має дуже міцне здоров'я, підвищений темперамент. Наявність однієї п’ятірки свідчить про хорошу інтуїцію. Такі люди роблять набагато менше помилок, ніж ті, у яких цифри "5" немає. Є одна шістка, тож цілком можна займатися творчістю чи точними науками, але фізична праця все ж є обов'язковою умовою існування.

- Що означає наявність решти цифр?

Дві цифри "7" свідчать, що у людини дуже сильний ангел-охоронець. Вона має музичний, художній смак. Може стати хорошим художником, скажімо. Натомість відсутність вісімки говорить, що дана людина ніколи не вважає себе комусь зобов'язаним, не поспішає сама комусь допомагати.

Натомість остання цифра - "9" означає, що людина має розумові здібності, але повинна наполегливо працювати, щоб чогось у житті добитися.

Різні цифри свідчать про інші ознаки

- Як ви зробили такі висновки?

- Кожна цифра щось означає. Наприклад, 9 - це інтелект, а 2 – енергія, яку має людина. Цифра 6 відповідає за працелюбство, а 1 – за силу волі. Решта чисел визначають такі риси, як: 3 – здатність до навчання, порядність, 4 – фізичне здоров'я, 5 – інтуїція, 7 – божественне покровительство, а 8 – доброта, почуття обов'язку.

Важливе значення має й кількість цифр у комірках таблиці. Так, наявність двох чи чотирьох цифр свідчить про стійкі позиції тієї чи іншої ознаки. Коли цифр немає або є лише одна, треба працювати в тому напрямку. Коли однієї цифри п?ять штук і більше, це – перебір. Навпаки, треба працювати над собою, щоб знівелювати надмірний вплив тієї чи іншої риси.

- Але розібратися самому у такому складнувато…

- Нічого дивного, адже інформації - дійсно багато. І людина без досвіду може схибити із оцінкою власних даних і даних друзів чи колег. Тому краще, якщо ви у важливих питаннях проконсультуєтеся із фахівцем з нумерології. Тоді ви дійсно зможете скласти правильну думку про малознайому людину, з якою вам, можливо, доведеться спілкуватися.

Хоча головний позитив матриці в тому, що вона дозволяє кожному з нас краще розібратися в собі, а відтак - скорегувати майбутнє. Якщо ж вас щось засмутило при аналізі таблиці Піфагора, не впадайте у відчай. Ці риси дали вам авансом, при народженні. Далі – ваша справа! Людина може дуже багато, якщо захоче…

Усе видно, наче на долоні

- Ви казали, що за матрицею Піфагора можна і про здоров'я дізнатися…

- Кожен наш орган, за системою У-Сін, має свій номер (цифру). Наклавши матрицю Піфагора на коло, яке китайські цілителі склали ще п'ять тисяч років тому, ми зрозуміємо, які органи і системи нашого організму мають хороший потенціал, а які – потребують підтримки з нашого боку.

Так, за системою У-Сін, уже знайомою читачам, цифра "0" відповідає жовчному, а "1" - сечовому міхуру. Товстий кишківник – "2", шлунок – "3", тонкий кишківник – "4", підшлункова і селезінка – "5", нирки – "6", серце – "7", печінка – "8", легені – "9" (див. малюнок вгорі! – прим. ред.).

Тепер повертаємося, до квадрата, який ми склали для прикладу (див. таблицю у довідці – прим. ред.). Виходить, що майже всі органи людини, яку ми взяли для прикладу, мають дуже хороший потенціал. Тобто, ця людина, по суті, не може померти від інфаркту чи раку легень. Адже у відповідних комірках є по дві цифри. Однак поберегти варто шлунок, підшлункову і селезінку та нирки. І якщо та людина не перебиратиме із гострою їжею, не переїдатиме, не переохолоджуватиметься, то надовго збереже здоров'я.

- А які ж органи вимагають особливої уваги?

- Печінка і жовчний міхур. Адже у комірках таблиці немає цифр "8" і "0" (він є лише у тих, хто народився 10, 20, 30 числа або в роки із закінченням на "0" – прим. ред.). Відразу зрозуміло, що жирна їжа нашому герою категорично протипоказана через слабкий жовчний! Не можна йому також зловживати алкоголем і продуктами з вмістом різних штучних додатків. Адже фільтр, яким є печінка, такого навантаження довго не втримає.

Більше того, якщо ви пригадаєте попередню розмову, то зрозумієте, даній людині ще й не можна гніватися, злитися на когось. Інакше, камінці у жовчному – гарантовані!

Довідка

Отже, ми отримали два ряди цифр: 5121979 (дата народження) і 347246 (ключові цифри - результат наших підрахунків). Полічивши, скільки і яких цифр є в обох рядах, складаємо ось таку просту таблицю:



Згодом фахівець-нумеролог аналізує дані у кожній комірці таблиці. І так дає характеристику людині. 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер