images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернополянка розповіла про гонорари та таємниці модельного бізнесу

Приємна зовнішність та параметри 90*60*90 не гарантують успішної кар’єри у модельному бізнесі. Потрібна неабияка наполегливість, працьовитість, стійкість та хороший агент, каже успішна тернопільська модель Ілона Леськів, відома у професійних колах як Barby Barbara. Дівчина уже давно вийшла за вузькі рамки невеликого Тернополя і розпочала роботу з відомими столичними та іноземними агенціями. Втім вона не полишає надії, що невдовзі й Україна зможе вийти на світову арену поряд з такими «фешен»-країнами, як Італія, Франція, Іспанія.

Фото однієї з останніх фотосесій для портфоліо Ілони Леськів

У модельному бізнесі Ілона Леськів уже п’ять років. Крім того, вона учасниця різноманітних конкурсів краси. Дівчина із власного досвіду може розповісти про переваги та зворотні сторони кожного з цих титулів. Та чи допомагають нагороди в одній сфері робити кар’єру в іншій?

– Ілоно, чи змінилося твоє життя після перемоги у конкурсі краси як в особистому, так і в професійному плані?

– Так, змінилося. В особистому житті я почала відчувати пильну увагу з боку оточуючих. У професійному плані в мене побільшало роботи. Збільшилась кількість пропозицій для участі в різноманітних конкурсах, відкриттях, та, на жаль, не на всіх заходах мала можливість бути присутньою. Це пов’язано з тим, що дійства зазвичай проходили в один день, але у різних містах. Наприклад, у серпні минулого року пропустила конкурс в Одесі. У цей час я готувалась до участі в іншому авторитетному заході.

– Чи зобов’язує титул до певного іміджу?

– Хочу я цього чи ні, але після перемог у різноманітних конкурсах перебуваю під пильною увагою суспільства. Це, звичайно, зобов’язує до певного стилю. Він подобається багатьом людям, що не може не тішити.

– Що дала тобі участь у цих конкурсах?

– Не буду приховувати, участь у конкурсах змінила моє життя: люди почали цікавитись мною не тільки як моделлю, їх цікавить моє особисте життя. Зрозуміло, що за таких обставин не завжди легко залишатись собою, адже постійно відчуваєш увагу оточуючих.

– Кажуть, працювати у жіночому колективі не просто, а особливо, коли між дівчатами велика конкуренція… Як вдавалося оминати конфлікти під час конкурсів?

– Для тих, хто мене знає, не секрет, що в мене непростий характер, який я не рідко проявляю, тому конфлікти між дівчатами завжди були, є і будуть. Інколи їх просто не можливо уникнути, але завжди обставини складались так, що мені вдавалось вирішувати суперечки на мою користь. Можливо, це через мій, як кажуть мої друзі, залізний характер.

Показ мод у "Подолянах" від салону краси "Марафет"

– Чим відрізняється титулована красуня та модель Ілона Леськів від Ілони у повсякденному житті?

– Маючи 5-річний досвід професійної моделі, я навчилась поєднувати повсякденне життя і модельний бізнес. Мушу сказати, що модельний бізнес кардинально змінює повсякденне життя.

– Які компліменти ти найчастіше чуєш у свій бік?

– Компліменти не є одноманітними. Вони мене надихають бути такою, якою я є зараз.

– Кажуть, що професійні моделі не люблять брати участі у показах, тому що «вбивається» волосся, обличчя…

– Покази є невід’ємною складовою модельного бізнесу, тому не брати в них участь не можливо. Це справді псує волосся, шкіру обличчя, але кожна модель має свій індивідуальний підхід, як цей процес мінімізувати. Модельне життя не є таким легким і простим, як здається на перший погляд. Поряд із приємним та красивим (а це, на мою думку, подіум), є те, що робить життя моделі не надто яскравим і легким. Є й інша не проста сторона. Модель має бути готовою до всього: до несподіванок – як приємних, так і не дуже, до постійних переїздів, не зважаючи на стан здоров’я, настрій. Модель повинна залишатись життєрадісною, усміхненою, тобто такою, якою її хочуть бачити глядачі. Тому модельний бізнес є клопіткою і виснажливою роботою.

– Чи користуєшся послугами косметологів і яким салонним процедурам для тіла та обличчя віддаєш перевагу? Як підтримуєш форму? Чи доводиться обмежувати себе в їжі?

– У кожної моделі є свій індивідуальний метод догляду за тілом і обличчям. За своєю природою намагаюсь ні в чому себе не обмежувати, а в їжі тим паче.

– Ти відчула різницю між подіумом та сценою конкурсу?

– Я відчуваю в собі упевненість перед виходом і на сцену, і на подіум, а тому особливої різниці не відчуваю.

– Вважаєш, модельний бізнес – лише заняття, що приносить дохід, чи це певний стиль життя?

– Для мене гроші – не головне, а тому не можу вважати модельний бізнес методом заробляння грошей. На мою думку, ця справа є стилем життя, який мені подобається.

– Якісь вигідні та заманливі пропозиції від модельних агенцій чи відомих брендів після показів та конкурсів надходять?

– Звичайно. Бути успішною моделлю – це мати багато пропозицій із модельних агенцій, які надходять, можна сказати, щоденно. Після участі в показі “Kyiv fashion week” мені надходили пропозиції від італійських та французьких модельних агенцій, одна з яких є досить відомою паризькою компанією, назву якої я не можу розголошувати. Ця пропозиція була найбільш заманливою.

– Наскільки перспективною сьогодні є кар’єра у модельному бізнесі в Україні?

– На мою думку, модельному бізнесу в Україні, звісно, ще далеко до таких країн, як Франція, Іспанія, Італія, але можу запевнити, що і тут він успішно розвивається. Я вважаю, що модельна кар’єра зовсім скоро стане досить перспективною роботою і у нас.

– Який найбільший гонорар ти отримувала?

– Це комерційна таємниця, яку я не маю бажання розголошувати.

– З ким із дизайнерів сподобалось працювати найбільше?

– Робота з кожним дизайнером є індивідуальною, особливо хотілось би відзначити київських дизайнерів, з якими співпрацювати найприємніше.

– Чи ставлять дизайнери перед показами якісь особливі вимоги щодо зовнішності дівчат?

– Як відомо, дизайнери сповідують свій певний стиль, до якого, хочеш ти цього чи ні, повинна пристосовуватись.

– Чи є в гардеробі речі, які коли-небудь доводилось рекламувати?

– Звісно, у моєму гардеробі є речі, які мені доводилось рекламувати, але хочу зазначити, що цей одяг я не використовую у повсякденному житті.

– Що потрібно звичайній дівчині, щоб стати відомою моделлю?

– Хочу вас здивувати, особливих вимог для того, щоб бути моделлю, не існує. Є декілька простих речей: краса, терпіння, впевненість і підтримка близької людини. На мою думку, бути красивою дівчиною і моделлю – це дві різні речі, тому що модельний бізнес, як і кожна праця, у першу чергу має приносити задоволення собі та оточуючим. Для цього модель повинна постійно працювати над собою. У досягненні успіху у модельному бізнесі важливу роль відіграє агент або агенція, які відповідають за підписання вигідних контрактів, місце проведення показів та зйомок і безпеку моделі. Також ці люди повинні бути обізнаними у юридичній справі, щоб не потрапити у руки недобросовісним партнерам.

Алла Коломієць («Номер один»)

P.S.: На даний час Ілона почувається щасливою з тернопільським депутатом-«регіоналом» Володимиром Васендою.

БІОГРАФІЯ

Ілона Ігорівна Леськів народилась 29 грудня 1993 року в Тернополі. Навчалась у 28 школі. У 2011 році брала участь у конкурсі краси і зайняла перше призове місце (титул «Модель року»). П’ять років займається модельним бізнесом, при цьому сама зазначає, що це не лише хобі, а й поклик душі.

Джерело: Номер один


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер