images/stories/logosait_new.jpg

 

В Німеччині класифікували хвороби офісного планктону і склали довідник

У Німеччині вийшла книга "Офісні захворювання", в якій описані симптоми і лікування понад 160 хронічних хвороб, притаманних лише офісному планктону.


Як йдеться в статті журналу "Фокус", приміром, розсилка котиків співробітникам, згідно з книгою, - це хвороба. Її назва – pdf-філія. Хворий, який страждає на неї, не може позбутися бажання ділитися малоінформативними, нікому не потрібними, але на його думку цікавими картинками.

Ще один поширений недуг – офісна ностальгія, жертви якої відмовляються користуватися сучасними технологіями, вважаючи їх злом. Зазвичай нею уражені працівники старшого віку. Лікується офісна ностальгія примусовою відправкою на пенсію.

Згідно із німецькою книгою, офісний планктон також часом хворіє від алергії на зустрічі з відвідувачами. Найчастіше від цієї хвороби страждають працівники колл-центрів.

"Сказ краватки" - хвороба працівників компаній, в яких діє дрескод. Через надто тісний вузол краватки, в мозок потрапляє менше кисню. А це в свою чергу впливає на розумову продуктивність. Лікується дозволом носити повсякденний одяг на роботу хоча б один день на тиждень.

Поширеним також є синдром хронічного спізнення. Лікується будильником. Значно неприємніша хвороба - екселівський гіпергідроз. Хворий впадає в паніку і пітніє від роботи зі складними формулами програми Microsoft Exel. Рятує від хвороби "прописаний" керівництвом калькулятор в кишені.

Синдром e-mail змушує офісного працівника думати, що електронна пошта – єдиний спосіб спілкування з людьми. Хворим необхідно якнайшвидше прогулятися офісом і поговорити з колегами.

Понеділкова депресія – зазвичай наступає одразу після неділі. Ефективно лікується переходом на 4-денний робочий тиждень.

Автор книги Раймунд Крауляйдіс зібрав понад 160 різновидів хвороб, від яких страждають офісні працівники. Письменник пояснив, що його читачі самі надіслали купу цікавих історій з проханням згадати їх в наступній книжці.

"Я просто зібрав їх разом, систематизував і додав свій досвід, оскільки окрім письменництва сам працюю в офісі", - пояснив автор.

За його словами, поки що гнівних листів від ображених читачів не надходило. Крауляйдіс додав, що сам діагностував у себе кілька офісних хвороб. Однак просить не приймати його довідник близько до серця.

Нагадаємо також, що прості робітники заробляють більше, ніж "офісний планктон". А американські вчені радять офісним працівникам не соромитися сидіти у соцмережах і гратися на робочому місці.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер