Тренеру збірної України на замітку: українець Кілман забив переможний гол в АПЛ – відео

Макс Кілман
Макс Кілман / Getty Images

Вулверхемптон 1 листопада приймав Евертон у 10 турі АПЛ. Гол українця Макса Кілмана приніс перемогу господарям.

Джерело:

24 канал
view count325

Переможне взяття воріт від українця

Вже у першій 45-хвилинці господарі повели у рахунку 2:0. Нулі на табло розмочив Макс Кілман, який отримав українське громадянство.

24-річний центральний захисник Вулверхемптона прибіг до штрафного майданчику суперника на розіграш кутового. Кілман найкраще зіграв на другому поверсі та головою перевів м'яч у ворота суперника.

Це його перший гол у сезоні-2021/2022 за 12 зіграних матчів.

Вже через чотири хвилини господарі завдяки голу Рауля Хіменеса подвоїли перевагу. На перерву команди пішли за комфортної переваги у рахунку для Вулверхемптона – 2:0. У середині другого тайму Евертон відквитав один гол, але на більше гостей не вистачило. У підсумку – 2:1 перемога Вулверхемптона, яку приніс український футболіст.

• Після звитяги клуб Кілмана з 16 очками посідає 7 місце в АПЛ. Евертон із 14 балами йде 10-м.

Нагадаємо, у травні Кілман отримав український паспорт. Футболіст заявив, що хотів би одягнути футболку збірної України.

Вулверхемптон – Евертон відеоогляд (гол Кілмана із 1:24)