images/stories/logosait_new.jpg

 

"Дивна ситуація". Кличко розповів, як у Кабміні погрожували його звільнити


Кличко: Місцева та центральна влада мають об'єднуватися
Фото: Кличко - мер / Facebook
Мер Києва Віталій Кличко стверджує, що коли у столиці вперше вводили локдаун через коронавірусну інфекцію, він звертався щодо транспорту до Кабінету Міністрів, але дістав "дивну" відповідь. Про це мер повідомив 1 листопада в ефірі телеканала "Україна 24".
"Дивна ситуація сталася, коли місто Київ закрилося на локдаун. Уперше в історії ми припинили рух київського метро у зв'язку з локдауном, і в цей момент уряд додає ще 10 додаткових поїздів у різні регіони України. Коли я звернувся до прем'єр-міністра, тому що ми намагаємося зробити все для того, щоб поширення цієї хвороби не відбувалося, а все робиться навпаки, відповідь дуже дивну отримав – якщо ви не можете впоратися із цією проблемою, ми вас звільнимо", – сказав Кличко.

За його словами, в уряді "забули", що звільнити його можуть лише кияни, які обирали мера.

"Друга складова. Дійсно, нам зараз у цей момент треба однозначно працювати разом у тому, що ці виклики, які на сьогодні є, і місцева влада, і центральна повинні об'єднуватися", – вважає Кличко.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/divna-situatsija-klichko-rozpoviv-jak-u-kabmini-pogrozhuvali-jogo-zvilniti-1579381.html

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер