images/stories/logosait_new.jpg

 

Після "бронзи" Олімпіади: нестримна Костевич стала переможницею Кубка президента ISSF

Олена Костевич
Олена Костевич / facebook.com/ISSF.Shooting

Олена Костевич тріумфувала на Кубку президента Міжнародної федерації стрільби (ISSF). Українка стала переможницею змагань.

Джерело:

24 канал
view count205

Цю українку не зупинити

36-річна Олена Костевич тріумфувала на змаганнях у польському Вроцлаві. У турнірі брали участь 12 топових стрільців світу, які відібрались за рейтингом ISSF.

 

 

Чотириразова призерка Олімпіади з України здобула "золото". Бронзова призерка у Токіо стала найкращою у Польщі на неофіційному чемпіонаті світу зі стрільби з пневматичного пістолета з відстані 10 метрів.

Костевич залишила за своєю спиною Матільду Ламой з Франції, яка стала другою. А трійку лідерок замкнула китаянка Цзян Жаньсінь. Також українка була сильнішою за представницю Греції Анну Коракакі.

  • Нагадаємо, що Олена принесла Україні бронзову медаль Олімпіади-2020. Костевич стала призеркою у Токіо у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті з Олегом Омельчуком.
  • Для Олени ця медаль стала четвертою олімпійською у кар'єрі. До цього вона тричі підіймалась на подіум. У 2004 році українка стала олімпійською чемпіонкою в Афінах. А 2012 рік став не менш успішним – дві бронзові нагороди.
  • В особистому фіналі у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета українка зупинилась за крок від п'єдесталу – 4 місце.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер