images/stories/logosait_new.jpg

 

Українка не буде запасною: Світоліна не поїде на Підсумковий турнір WTA

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна / Getty Images

Вже 10 листопада найкращі тенісистки сезону розпочнуть свою участь у Підсумковому турнірі WTA. Цього разу змагання будуть без українок.

Джерело:

Telediario
view count148

Турнір без Світоліної

Відмови та травми суперниць привели до того, що перша ракетка України Еліна Світоліна отримала шанс поїхати на Підсумковий турнір WTA. Але цього разу у ролі запасної.

 

 

Однак українка відмовилась від цієї поїздки у Мексику після зняття туніски Онс Жабер. Світоліна б вийшла на корт лише у тому разі, якщо одна б із тенісисток знялась зі змагань. Після цього наступними запасними стали Джесіка Пегула з США та бельгійка Елізе Мертенс.

Підсумковий турнір WTA відбудеться у Мексиці 10-17 листопада.

Виступи Світоліної на Підсумкових турнірах WTA

  • Еліна тричі виходила на головний старт сезону. У 2017 році Світоліна не вийшла з групи. А от вже наступного року українці не було рівних.
  • Найкраща тенісистка України пробилась у фінал, де у трьох сетах переграла американку Слоун Стівенс. Першу партію українка програла, але вже у двох наступних була сильнішою та підійняла трофей над своєю головою у Сінгапурі. Вона стала першою українською тенісисткою, якій вдалось таке досягнення.
  • Вже наступного сезону Еліна, яка приїхала на турнір у статусі чемпіонки, була близькою до повторення результату – Світоліна пробилась у фінал. У вирішальному матчі українка зіграла з австралійкою Ешлі Барті. На жаль, цього разу українка не тріумфувала.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер