Українка виграла чемпіонат світу із самбо, перемігши на останніх секундах: емоційне відео

Юлія Гребіножко
Юлія Гребіножко / Скриншот

У суботу, 13 листопада, у другий день чемпіонату світу у Ташкенті (Узбекистан) українцям вдалося виграти дві медалі. Після порожнього першого дня цього разу українці здобули "золото" та "бронзу".

Джерело:

24 канал
view count2855

Боротьба Гребіножко за медаль

Юлія Гребіножко виграла золоту медаль чемпіонату світу. 26-річній львів'янці не було рівних у ваговій категорії до 65 кілограм.

Гребіножко впевнено подолала всю дистанцію турніру, у фінальній сутичці здолавши Ажар Саликову з Казахстану. Битва пройшла в рівній боротьбі, де нашій співвітчизниці вдалося провести перший результативний прийом за 30 секунд до кінця.

Юля повалила суперницю на татамі, за що судді присудили їй бал, який у підсумку став переможним.

• Бронзову ж медаль виграв Дмитро Стеценко (88 кг) із Донецької області.