images/stories/logosait_new.jpg

 

Через 10 років в Україні планують провести зимову Олімпіаду, – міністр спорту

Вадим Гутцайт
Вадим Гутцайт / https://www.facebook.com/vgytzait

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт поділився амбітними планами щодо зимової інфраструктури. Він заявив про можливе проведення Олімпіади а Україні вже через десять років.

Джерело:

Главком
view count100

Амбітні цілі від міністра спорту

Чиновник запевнив, що за 30 років в Україні не було надано належних умов для підготовки спортсменів до Олімпійських ігор. Водночас Гутцайт переконаний, що зараз вдається поступово виправляти цю ситуацію та нагадав про зведення біатлонного комплексу у Буковелі.

 

 

Ми працюємо над тим, аби за 10 років проводити в Україні зимові Олімпійські ігри. Ви ж розумієте, що для цього розбудовуватимуть зимову інфраструктуру. А якщо це буде зроблено, у нас в майбутньому буде більше претендентів на медалі на зимових іграх,
– заявив Гутцайт.

Він запевнив, що міністерство зробило все для того, аби українські спортсмени гідно виступили на Олімпійських іграх у Пекіні.

"Ми забезпечили всі тренувальні збори, закупили обладнання – тобто повністю все зробили для наших спортсменів. Кожна федерація нам повідомила, скільки їй потрібно коштів для підготовки, – ми стільки й виділили, – сказав чиновник.

Підготовка України до Олімпіади-2022

  • Раніше Гутцайт розповів, спортсмени та тренери у 2021 році отримали майже 200 мільйонів гривень на підготовку до Олімпійських ігор у Пекіні.
  • Він наголосив, що Міністерство молоді та спорту повністю забезпечило закупки спортивного обладнання й інвентарю та проведення відповідних зборів.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер