images/stories/logosait_new.jpg

 

Ситний сніданок запобігає діабету, гіпертонії і високому тиску

Дієтологи з Університету Тель-Авіва радять ситно снідати і скромно вечеряти, щоб не мати проблем із рівнем цукру в крові, зайвою вагою і серцево-судинними хворобами.

Як повідомляє The Daily Mail, вчені встановили, що у людей, які їдять багато на сніданок і мало впродовж дня, значно нижчий рівень холестерину, інсуліну і глюкози протягом дня.

Таким чином вони рідше страждають від серцево-судинних захворювань, гіпертонії і діабету. Крім того, ізраїльські науковці зазначають, що після ситного сніданку в організмі людини впродовж дня виділяється менше греліну – гормону, який відповідає за апетит.


Якщо ж не снідати, то впродовж дня люди відчувають голод і споживають більше калорій, таким чином набираючи зайву вагу. За словами дієтолога Діани Якубович з Університету Тель-Авіва, важливо не лише, що ми їмо, а й коли.

"Найбільший збудник епідемії ожиріння – це бездумне споживання їжі перед телевізором чи комп'ютером. Особливо, якщо ви так вечеряєте. Рівень цукру в крові зростає моментально", - застерегла Якубович.

Дивіться також фотографії сніданку під мікроскопом. Вчені були в захваті від збільшених зображень молекул продуктів, які найчастіше їдять на сніданок.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер