images/stories/logosait_new.jpg

 

Замість особистого життя - кар’єра

Ціль зробити собі кар’єру позбавляє жінок можливості стати хорошою дружиною і мамою. Адже кар’єра краде час. А незчисленні обов’язки погіршують нервову систему.

Неврози зустрічаються і у чоловіків, які займають посадові посади. Це очевидно з прикладів Наполеона, Леніна, Гітлера або Сталіна. Жінки-кар’єристки більш помітні, так як ця роль вимагає чоловічих якостей.

Він:

- Займати керівну посаду - це одне, а бути кар’єристкою - зовсім інше, - говорить 25-річний Іван. - Якщо жінка не бачить нічого, окрім роботи, вона буде мати проблеми в особистому житті. Якщо ж їй просто подобається своє діло і вона досягає результатів, то жодних проблем не буде. Головне, щоб робота не стала манією.

Вона:

- Кар’єристки втрачають найголовніше - теплі людські стосунки, - каже 22-річна Лілія. - Якщо у такої жінки вже є сім’я, чоловік і діти, то свої материнські функції вона з легкістю перекладає на приватні школи, репетиторів. Хороший заробіток дає право нічого не робити по дому. А ще тримати під каблуком чоловіка, якщо він заробляє менше.

Коментар експерта

Антоніна Богачук, психолог:

- Кар'єристки отримують задоволення від роботи тому, що займаються улюбленою справою та реалізують в цьому свої амбіції. Та від цього можуть потраждати її стосунки з оточуючими, чоловіки почнуть сприймати її виключно як ділового партнера, заздрість знайомих може створювати труднощі у спілкуванні. Також такий стиль життя відбивається на жіночності кар'єристки. Прояви слабкості, ніжності та емоційності поступово будуть ставати все рідшими.

20 хвилин 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер