images/stories/logosait_new.jpg

 

Ввечері у спальних районах Тернополя патрульного не знайти

Більше трьох годин наш кореспондент разом із правозахисником шукав піші міліцейські патрулі у спальних районах міста. Однак у вечірній час вони не виявили на вулиці жодного правоохоронця.

- У старшого в патрулі обов’язково має бути нагрудний жетон із номером, - розповідає керівник Тернопільської правозахисної групи Володимир Шевченко. - Запам'ятавши або записавши цей номер, можна легко встановити особу міліціонера, який із вами розмовляв. І у випадку, якщо він діяв не за законом, поскаржитися на нього.

Такий моніторинг роботи міліції добровольці здійснюють по всій Україні в рамках кампанії “Міліція під контролем”. Її проводить Асоціація всеукраїнських моніторів дотримання прав людини.

- На цьому етапі кампанії, ми з’ясовуємо, наскільки працівники міліції можуть бути анонімними, - додає чоловік. - Іншими словами, гасло акції - “Знай хто тебе охороняє”.

Проте перевірити наявність жетонів у патрульних не вдалося, бо жодного кореспондент із правозахисником не зустріли ані у Старому парку, ані вздовж проспекту Злуки чи у дворах, що поруч із вулицею Київською. Лише побачили двох патрульних у міліцейській машині позаду Центру молодіжних ініціатив ім. Довженка. Побували гості і в лінійному відділі міліції на Тернопільському залізничному вокзалі.

20 хвилин

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер