images/stories/logosait_new.jpg

 

Срджан РАДУЛОВИЧ: «Я задоволений ростером, у нас сильний склад»

Срджан РАДУЛОВИЧ: «Я задоволений ростером, у нас сильний склад»fbu.ua. Cрджан Радулович

Головний тренер «синьо-жовтих» Срджан Радулович розповів про підготовку до двох заключних поєдинків відбору на чемпіонат Європи-2023 - проти Фінляндії та Литви, в яких нашій команді обов’язково потрібно перемагати. Поєдинки відбудуться 9 та 12 лютого в Ризі.

«У нас буде декілька днів, щоб підготуватися до матчів. Ми зберемось 5-го числа в Ризі, а вже 9-го граємо перший матч ігрового вікна. Часу небагато, але намагатимемось максимально якісно підготуватись до поєдинків, які будуть для нас визначальними у кваліфікації.

Всі налаштовані на боротьбу і думатимемо тільки про перемоги. Враховуючи ситуацію, та поточні умови, під які треба підлаштовуватись, ми зібрали склад з 12 баскетболісток. Це 12 якісних гравчинь, які віддадуть сили за збірну України. Я дуже задоволений ростером, у нас сильний склад. Але лише результати матчів покажуть, наскільки я був правий.

Звичайно, мені, як тренеру, значно легше було в минулому сезоні, коли більшість гравчинь виступали в чемпіонаті України, а я тренував в Суперлізі. Не скажу, що легко, але було легше слідкувати за баскетболістками та відстежувати їхню форму. Зараз все інакше. Деякі дівчата у минулому сезоні отримували великі хвилини в українській Суперлізі, яка була доволі сильною. В цьому ж сезоні не всі гравчині отримують ігровий час, на який вони заслуговують.

Попереду у нас скаутінг, ми намагатимемось максимально ефективно попрацювати та позбутися помилок, яких ми припускались в листопаді. Треба підготуватись якнайкраще, як тактично, так і фізично. Дамо дівчатам максимально інформації і зробимо висновки зі своїх помилок.

На жаль, через війну минулого літа ми не змогли провести збір, який планували. Це, звичайно, позначається на результаті та якості гри. Зазвичай, як тренуєшся – так і граєш. Ситуація нелегка, але ми не можемо жалітися і зробимо все, щоб, граючи за Україну, дати максимум та виграти ці матчі», – сказав Радулович.

Раніше Срджан Радулович оголосив ростер збірної України на матчі проти Фінляндії та Литви.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер