images/stories/logosait_new.jpg

 

Підняття Олімпійського прапора на честь відкриття Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023 відбулось у Кременці

Підняття Олімпійського прапора на честь відкриття Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023 відбулось у Кременці

У суботу, 21 січня, в місті Кременець на комплексі лижних трамплінів відбулася урочиста церемонія підняття Олімпійського прапора з нагоди відкриття XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який стартує в Італії. Захід організовано відділенням НОК України в Тернопільській області спільно зі Тернопільською обласною ДЮСШ із зимових видів спорту.

 

Під час заходу з напутніми словами та побажаннями удачі юним спортсменам, які захищатимуть честь України на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, виступили перший заступник голови відділення НОК України в Тернопільській області Віталій ІГНАТЕНКО; директорка Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату Європи, чемпіонка Всесвітньої Універсіади, п’ятиразова чемпіонка Світу та Європи з літнього біатлону Світлана КРИКОНЧУК; начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій СТАНІСЛАВЕНКО та віце-президент федерації санного спорту України Анатолій МАЛИЩИК.

На завершення Свята олімпійського прапора юні спортсмени – вихованці ОДЮСШ із зимових видів спорту – підняли прапори України та Національного Олімпійського комітету України.

Нагадаємо, що на цьому на найпрестижнішому молодіжному олімпійському мультиспортивному форумі Старого cвіту виступатиме троє спортсменів з Тернопільщини. Це кременчани Руслан ШУМАНСЬКИЙ та Максим ПРОКОПЮК, які змагатимуться у лижному двоборстві, а також біатлоністка Тетяна ТАРАСЮК з Тернополя. Хлопці навчаються у фаховому коледжі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, а Тетяна Тарасюк є студенткою фахового коледжу економки і права ЗУНУ.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер