images/stories/logosait_new.jpg

 

Світоліна та Стаховський проведуть в Україні майстер-клас для юних гравців

Світоліна та Стаховський проведуть в Україні майстер-клас для юних гравцівGetty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Еліна Світоліна та Сергій Стаховський 9 лютого в Україні проведуть майстер-клас для українських тенісистів від 6 до 18 років.

«Я щаслива, що їду в Україну, щоб поспілкуватися з дітьми та підтримати їх у цей надскладний час. Можу тільки уявити, з якими труднощами та трагічними подіями стикалися – і досі стикаються – юні тенісисти. Сподіваюся, що майстер-клас надихне їх на нові перемоги та здобутки. Крім того, я хочу нагадати про важливість спорту – зрозуміло, що зараз йому приділяють менше уваги. Але я переконана, що і під час війни слід робити все можливе, щоб після нашої перемоги на міжнародних спортивних аренах якнайчастіше піднімали синьо-жовтий прапор», – сказала Світоліна.

«Ми повинні докладати зусиль, щоб діти мали змогу дивитися у майбутнє та мріяти. Саме для цього ми з Еліною проводимо цей майстер-клас – щоб молодь бачила, що мрії можуть збуватися. Зараз важко всім – але найбільше, мабуть, дітям, яких війна жорстоко вирвала зі звичного життя. Ми хочемо подарувати їм свято та зарядити позитивними емоціями», – заявив Стаховський.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер