images/stories/logosait_new.jpg

 

Україна 30 Сiчня 2023, 13:34 | Оновлено30 Сiчня 2023, 14:14 111 0 Матч лідерів обіцяє голи. Анонс матчів чемпіонату Україну

Матч лідерів обіцяє голи. Анонс матчів чемпіонату УкраїнуФХУ. Дмитро Кобильник та Артем Бондарєв

Дні великого хокею у київському Палаці спорту продовжуються. Кінець місяця ознаменується для лідера чемпіонату України херсонського «Дніпра» відразу чотирма гостьовими матчами, два з яких проти чинного чемпіона України – «Сокола».

30 січня, понеділок

«Сокіл» «Дніпро». Київ. 18.00

31 січня, вівторок

«Київ» «Дніпро». Київ. 18.00

Херсонський «Дніпро» потужно розпочав 2023 рік, здобувши дві виїзні перемоги над «Києвом» (10:4) та «Соколом» (5:2), закинувши 15 шайб і одноосібно очоливши турнірну таблицю чемпіонату України. Якщо підопічні Олександра Бобкіна заберуть ще шість очок у найближчих київських зустрічах, то відкриють собі пряму дорогу до першого місця у регулярному чемпіонаті.

Аби не відпустити херсонців у відрив, і щоб тренер «Сокола» Костянтин Сімчук більше не називав своїх підопічних «Столичними піжонами», кияни, які йдуть другими в таблиці, напевно зіграють із подвоєною мотивацією та енергією і спробують взяти реванш за поразку два дні тому. Принаймні вболівальники можуть розраховувати як мінімум на результативний хокей, оскільки «Сокіл» та «Дніпро» у чотирьох очних матчах цього сезону грають «в атаку» і на регулярній основі закидають один одному як мінімум шість шайб у матчі: 6:4, 2:5, 5:1, 2:5.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер