Збірна України з національним рекордом стала найкращою на КЄ з метань

Збірна України з національним рекордом стала найкращою на КЄ з метаньGetty Images/Global Images Ukraine. Михайло Кохан

Збірна України, встановивши національний рекорд, здобула перемогу у медальному заліку розіграшу Кубка Європи з метань, що відбувся у португальській Лейрії.

Українські спортсмени здобули п'ять нагород. Золотими медалями увінчали свої виступи Михайло Кохан (метання молота, U-23), Артур Фельфнер (метання списа, U-23), Роман Кокошко (штовхання ядра) та Валерія Іваненко-Кириліна (метання молота, U-23). Срібло отримав Михайло Брудін (метання диска, U-23).

За кількістю завойованих золотих медалей українці встановили новий національний рекорд України на Кубку Європи. Атлети перевершили досягнення 2007 року, коли було завойовано три золота.

Збірна України виграла медальний залік Кубка Європи. Другою стала збірна Німеччини, третє місце у Португалії.