images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільська офіціантка:Найбільші чайові у моїй практиці - 100 євро


n0_Sc8c6dUQ

Стаж роботи: 2 роки

Сімейний стан: незаміжня

Якщо бути «хорошим психологом», навчитись дивувати та піднімати настрій відвідувачам – можна отримати масу позитивних емоцій. Ну і, звичайно, чайових.


-         Чому обрала саме таку професію?

В першу чергу мені потрібні були гроші. Але, попрацювавши тут, зрозуміла, що це – моє.

-         Ти обрала роботу в неординарному закладі.

Так. Цей заклад мене привабив  неординарними заходами, які проводить власник закладу, Ігор Миколайович. До появи нашого бару у Тернополі дуже рідко проводились подібні події.

-         Важко було засвоювати професію?

Чесно кажучи, так. Важкувато було в плані спілкування з людьми. Люди різні. До кожного потрібно знайти підхід. Але через пару місяців я навчилась. Саме завдяки своїй роботі я досить комунікабельна в житті.

Пригадую свій перший робочий день. Я дуже переживала. Але, завдяки колективу та настановам тодішнього директора Сергія Михайловича, почувала себе впевненіше.

-         Кажуть, офіціанти мають хороший заробіток.

Я вважаю, що цей заклад найоплачуваніший у Тернополі. На свою зарплату я спокійно можу забезпечити себе житлом та всім необхідним.

Взагалі, в Києві є люди, які вважають цю посаду своєю професією. Досягають вершин, відкривають власний бізнес. А в нас, в більшості, працюють студенти, які не прикладають зусиль для розвитку. У будь-якій роботі для того, щоб чогось досягти, потрібно працювати над собою. Суть нашої роботи в тому, щоб людина виходила щасливою і задоволеною. Тому, в першу чергу, цю роботу треба любити.
Co4x4EJUYAo

-         Чи плануєш в цій сфері розвиватись далі ?

Якби в Тернополі були хороші курси ресторанного бізнесу, то я б записалась. Наразі, планую поїхати на курси до Києва.

-         Чи є у Тернополі таке поняття як «чайові»?

Найбільші чайові у моїй практиці 100 євро. Відвідувачами були києвляни. Вони в нас вечеряли. Їм сподобалась  кухня, напої. Я з ними розговорилась, ми жартували. Вони були задоволені моїм обслуговуванням. Вже на той час роботу офіціанта я засвоїла добре.

-         Чи потрібно у твоїй роботі володіти іноземними мовами?

Я вважаю, що професійний офіціант у Тернополі має знати, як мінімум, чотири мови: українську, російську, англійську та польську.

До нас часто приїжджають іноземці.

-         Доводилось працювати на Новий Рік?

Я працювала в Новорічну Ніч два рази. Це було весело. У всіх клієнтів святковий настрій. Атмосфера тоді дуже хороша. Отримувала навіть подарунки.

-         Не зявлялась думка відкрити власний арт-бар?

У нашому місті я  б хотіла відкрити заклад, де б проводились травесті-шоу та всілякі неординарні вечірки.


Оксана Ратушняк

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер