images/stories/logosait_new.jpg

 

Промоутер Усика назвав головну проблему Ф'юрі

Промоутер Усика назвав головну проблему Ф'юріGetty Images/Global Images Ukraine. Тайсон Ф'юрі

Генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Олександр Красюкподілився думкою про чемпіона WBC у надважкій вазі Тайсона Ф'юрі (33-0-1, 24 KO).

«Я думаю, що головна проблема Тайсона Ф'юрі – не в боксі, а в житті – полягає в тому, що він не має цілі. Він не має напряму, в якому він рухається. Він досяг певних висот, багато чого досяг. Ф'юрі заробив чималу суму грошей. Тож він небідний, йому не треба вставати о п'ятій ранку і йти на роботу. Але що буде далі? Йому лише 34 роки. Що чекає на нього далі? Це навіть не половина його життя. Ймовірно, Ф'юрі зіткнеться з цими проблемами, бо не має стабільного настрою.

Тому він просто намотує кола. Коли ти не знаєш, у якому напрямку піти, то, мабуть, вибереш гроші, бо деяким людям, які не мають мети, вони приносять щастя. Але коли ти можеш все купити, тобі це набридає. Ти більше не почуваєшся добре, і тобі треба знайти щось інше, що зробить тебе щасливим. І це значно складніше питання», – сказав Красюк в інтерв'ю YouTube-каналу Fighting On The Inside Podcast.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер