images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернополяни вибороли три медалі на чемпіонаті України серед дорослих та юніорів з Таеквон-До у Яблуниці У селі Яблуниця Івано-Франківської області, на базі спортивної бази «Chevalier» 24-26 березня тривав чемпіонат України з Таеквон-До серед юніорів і дор

Тернополяни вибороли три медалі на чемпіонаті України серед дорослих та юніорів з Таеквон-До у Яблуниці

У селі Яблуниця Івано-Франківської області, на базі спортивної бази «Chevalier» 24-26 березня тривав чемпіонат України з Таеквон-До серед юніорів і дорослих. Участь у турнірі взяло десять команд. Змагання відбувались зі спарингу, формальних вправ, тесту сили і спецтехніки. Команда Тернопільської області, у складі якої вступало четверо спортсменів, виборола на цих змаганнях повний комплект нагород – золото, срібло та бронзу. Отож, результати були такими Катернюк Олександр - перше місце туль, ІІ дан, Катернюк Едуард - друге місце спаринг, 63 кг та третє місце туль, І дан.

Додамо, що ці змагання мали статус відбіркових на чемпіонат Європи з таеквон-до, який відбудеться наприкінці квітня в Румунії.

А щодо загальних результатів чемпіонату, то перше загальнокомандне місце здобула збірна команда Івано-Франківської області підтвердила своє лідерство в українському Таеквон-До і вибрали, друге місце посіла збірна Черкаської області, а  третє - збірна Львівської області.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер