images/stories/logosait_new.jpg

 

Сусідське дербі на зимовій першості Тернопільщини завершилося на користь "Медоборів"


26 березня, у Боричівці у першому матчі чергового дня на Відкритій зимовій першості Тернопільщини з футболу зустрілися срібний призер вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2022 року "Медобори" із Зеленого та переможець Ліги Тернопільщини сезону-2021/22 "Вікнини" з Вікна. Матч для обох суперників був особливим, адже, окрім того, що вони представляють одну Гримайлівську громаду, переможець його отримував путівку до чвертьфіналу змагань, повідомляє АФТ.

Команда з Вікна першою відкрила рахунок – відзначився досвідчений півзахисник Владислав Тимощук. Однак ще до перерви зелянин, зусиллями майстра спорту міжнародного класу Василя Чорного зрівняли рахунок, а в другому таймі довели рахунок до переможного – голи на рахунку флангового півзахисника Олександра Томича та нападника Михайла Войцещука.

Ця перемога дозволила "Медоборам" з першого місця вийти з групи до чвертьфіналу зимового чемпіонату, "Вікнини" ж залишилися за бортом, адже їх випередила команда "Лісма" з Шляхтинців.

"Вікнини" (Вікно) – "Медобори" (Зелене) – 1:3 (1:1)

26 березня. Боричівка. Сільський стадіон. 45 гл. +7 град.

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти Олег Богач (Тернопіль), Олег Чемний (Коропець)

"Вікнини": Чуба, Барановський, Гаврилюк-к, Чабай, Приян, Журавель, Тимощук, Кубик (Волоцюга, 42), Миронюк, Ємаєв, Гриб. На заміні: Д. Гром’як, Лодинський.

"Медобори": Финар, Козовик (Томич, 66), С. Клекот, Скотецький, Бойчук, Заставецький, Сакович, Чорний, Музичук (Добривода, 81), Полянчук-к, Войцещук (Хрущ, 87). На заміні: Г. Клекот.

Голи: Владислав Тимощук (18), Василь Чорний (34), Олександр Томич (75), Михайло Войцещук (86).

Попереджені: І. Козовик (44), В. Чорний (54), С. Клекот (70), О. Музичук (81).

Вилучений: В. Чорний (83, друге попередження).

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер