Ямайський тінейджер зробив те, що не вдавалося Усейну Болту

Ямайський тінейджер зробив те, що не вдавалося Усейну БолтуPedro Vilela/Getty Images. Буваджиги Нкрумі (ліворуч)

19-річний Буваджиги Нкрумі став першим ямайським юніором, який пробіг 100 метрів менш ніж за 10 секунд. Раніше це не вдавалося ні Усейну Болту, ні Йохану Блейку, ні Асафі Пауеллу.

Студент Кінгстонського коледжу показав результат 9.99 с, здобувши золоту медаль на змаганнях Спортивної асоціації середніх шкіл. Його попередній рекорд становив 10.02 с.

Він став третім юніором у світі, який подолав 10-секундний бар'єр. Раніше це робили Леціле Тебого (9.91 с) та Трейвон Бромелл (9.97 с). Зазначимо, що цього сезону ще жоден спортсмен не вибігав 100-метрівку з 10 с.

Цей результат Буваджигі дозволив йому пройти кваліфікацію на серпневий чемпіонат світу, що проходитиме у Будапешті. На чемпіонаті світу серед юнаків до 20 років у Колумбії минулого року Нкрумі посів друге місце.