images/stories/logosait_new.jpg

 

Міський голова Сергій Надал вручив орден «За мужність» III ступеня (посмертно) рідним прикордонника Вадима Шуменка

10 квітня у приміщенні Тернопільської міської ради відбулася зустріч міського голови Сергія Надала з рідними загиблого захисника Вадима Шуменка, який служив у Державній прикордонній службі України.

Сергій Надал вручив орден «За мужність» III ступеня (посмертно) – полковнику Шуменку Вадиму Олександровичу. Державну нагороду вручено родині загиблого військовослужбовця.

«Сьогодні увесь світ переконався у стійкості й незламності української нації, у героїзмі та професійності наших воїнів. Оборона Маріуполя полком «Азов» – це один з перших прикладів, та, на жаль, під час цієї битви чимало наших воїнів загинули, – зазначає Сергій Надал. – Наші захисники показали приклад мужності й самопожертви. Вони не лише зупинили численного ворога, а й дали можливість армії перегрупуватись, підтягнути резерви, техніку, отримати підтримку від країн заходу навіть почати наступальні дії. Їхній приклад завжди буде вписано у нашій пам’яті й на ньому зростатимуть прийдешні покоління».

Героя відзначено державною нагородою України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові указом Президента України Володимира Зеленського від 27 грудня 2022 року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер