images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільській боксерці Каріні Вовк призначено стипендію Президента України

Магістрантка факультету фізичного виховання ОПП «Середня освіта (Фізична культура)» ТНПУ імені Володимира Гнатюка Каріна Вовк стала стипендіаткою Президента України на ІІ семестр 2022/23 навчального року. Як повідомляється на сайті вишу, середній бал успішності у Каріни Вовк за перший семестр 2022-2023 н.р. становить 90,32. За період навчання студентка стала членом збірної команди України з боксу, виконала норматив майстра спорту України, здобула перемогу на Чемпіонаті України з боксу та стала учасницею Всесвітньої Універсіади з єдиноборств.

Як ідеться на сторінці факультету фізвиховання у соцмережах, про отримання стипендії Каріна дізналася від викладачів університету, тому без живих і щирих емоцій не обійшлося, адже дівчина й гадки не мала про настільки успішні свої результати.

Магістрантка розповідає, що жодного разу не пошкодувала про вибір вишу, бо тут відчуває себе потрібною: з радістю бере участь у змаганнях, різноманітних конкурсах і подіях.

Дівчина запевняє, що поєднувати спорт і навчання можливо, варто лише цього хотіти. А всім студентам бажає наполегливо вчитися, не дивлячись на матеріальні винагороди, адже все ваше буде з вами, це лише питання часу.

Додамо, що стипендія Президента України призначається найкращим студентам та переможцям всеукраїнських та міжнародних олімпіад. Щомісячна виплата Президента України становить 4,4 тисячі гривень.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер