Два «золота» і одна «бронза» на рахунку юних тернопільських легкоатлетів у Луцьку

У місті Луцьк відбувся відкритий чемпіонат КЗ ДЮСШ №3 з легкої атлетики. В змаганнях взяло участь понад 250 спортсменів, які представляли 11 команд з різних куточків України - Волинь (Луцьк, Ковель, Рожище, Ківерці, Горохів, Нововолинськ), Рівне, Житомирщина (Баранівська ДЮСШ, ДЮСШ Звягель), Львівщина (ДЮСШ №2 Червоноград) та Тернопільщина. Спортсмени змагались в своїх вікових категоріях та репрезентували учасників від 2004 р.н. до 2010 р.н. і молодших.

Бігові дистанції на 60 м, 100 м, 400 м, 800 м; спортивна ходьба на 2 та 3 км, стрибки в довжину – це саме ті дисципліни в яких юні атлети (жінки та чоловіки) визначали кращих. За підсумками змагань визначились переможці, які отримали медалі та відзнаки.

Приємно, що серед медалістів і тернополяни – вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Як ідеться на сторінці школи у соцмережах, чемпіонкою в бігу на 60 метрів стала Овод Єва, а Лоїк Софія виборола у цій дисципліні бронзову нагороду. Ще одна золота нагорода на рахунку Анни Сороки, яка здобула впевнену перемогу в бігу на 400 метрів. Дівчата виступали у віковій групі 2010 р.н. і молодші.

Тренуються спортсменки під керівництвом Назарія та Софії Рибій.