images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільській школі №10 відбувся спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Шахи»

4 травня у Тернопільській загальноосвітній школі №10 для учнів 4-х класів провели інтелектуально-розважальний захід «ВідкрийТЕ спорт. Шахи». Під час заходу школярі розіграли шахові вікторини з найкращими шахістами міста.

Близько 60 учасників спробували себе у командному матчі гігантськими шахами та сеансі одночасної гри в шахи.

«На базі школи №10 відбувся спортивний фестиваль, який символічно відкрив роботу шахового клубу для дітей у нашому місті. В цьому освітньому закладі вже створено гурток, де працюють досвідчені тренери, - відзначає міський голова Сергій Надал. - У майбутньому хочемо прийняти загальноміську програму, яка буде передбачати функціонування гуртків з занять у шахи і в інших школах Тернополя. Адже шахи - це унікальний спорт, займатися яким можна займатися незалежно від віку, фізичних можливостей та статі. Водночас ця грає добре розвиває логічне мислення та інтелект».

Окрім розігрування шахових партій, організатори фестивалю провели для дітей руханку та спортивні ігри.

До слова, з квітня у школі №10 започаткував роботу шаховий клуб «Дебют»  для дітей початкових класів.

Нагадаємо, «ВікдрийТЕ спорт» – проєкт, де  спортивні заходи відбуваються  в парках, на майданчиках та у спортивних залах міста, які включають в себе відкриті тренування, майстер-класи з різних видів спорту, що культивуються у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах.

Організатори: управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер