images/stories/logosait_new.jpg

 

Розширено перелік категорій, які мають право на грошову компенсацію за земельну ділянку для індивідуального житлового будівництва

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 25.04.2018 року №347 «Про Порядок виплати грошової  компенсації та Порядок формування та ведення реєстру осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Відповідне рішення прийнято з метою  забезпечення реалізації пільг в частині першочергового відведення земельних ділянок учасникам бойових дій та осіб прирівняних до них, та їх сім’ям права на одержання земельних ділянок.

Так, розширено перелік категорій громадян, які мають право на отримання грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, а саме:

  • Захисники та Захисниці України, які брали або беруть безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією росії проти України та/або є учасниками бойових дій (учасниками війни) на території проведення антитерористичної операції;
  • Захисники та Захисниці України, які отримали інвалідність під час безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією росії проти України та або під час участі в  АТО;
  • сім’ї, загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Рішенням сесії міської ради у селі Малашівці було виділено масив для роздачі земельних ділянок для вищенаведених категорій громадян, проте у зв’язку з внесеним змінами до Земельного кодексу України, призупинено  видачу вільних земельних ділянок до завершення воєнного стану.

Тож відповідні категорії громадян для отримання грошової компенсації за земельну ділянку для індивідуального житлового будівництва мають право звернутись у Тернопільський ЦНАП (вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 6).

Грошова компенсація за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, виплачується у разі відсутності земель Тернопільській міській територіальній громаді для індивідуального житлового будівництва та/або у разі добровільної відмови від одержання земельної ділянки безоплатно у власність.

Отримані заяви розглядатиме Комісія з питань бюджету та фінансів міської ради та буде сформовано Реєстр отримувачів грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, який буде затверджувати виконавчий комітет міської ради.

До слова, грошова компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1 кв. м нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06 га відповідно до рішення міської ради №7/23/14 від 16.03.2018 року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер