images/stories/logosait_new.jpg

 

Отримати ваучер на навчання стало ще зручніше!

З 01 червня 2023 року Державною службою зайнятості спрощено процедуру отримання ваучера на навчання! Відтепер це можна зробити онлайн, подавши заявку на отримання ваучера. Протягом 3 робочих днів заявка буде опрацьована фахівцями служби зайнятості і людині буде надано повну інформацію щодо можливостей проходження навчання за обраною професією чи спеціальністю!

  • Детальніше про можливості навчання за ваучером тут.

На сьогодні завдяки ваучеру можливе навчання за 123 професіями та спеціальностями. Серед робітничих професій - такі затребувані у роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо.
За нещодавно оновленим переліком професій та спеціальностей на отримання ваучера, учасники бойових дій (за умови звернення протягом 3 років після звільнення), отримали право на здобуття популярної спеціальності «Менеджмент» на різних рівнях освіти.
Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні - це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.
Додаткову інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості, на офіційному вебсайті служби зайнятості в розділі «Ваучер» або через наш контакт-центр : у TelegramViber​, Facebook Messenger або за тел. +380938345700+380990385889+380974615136.
Навчаємось! Працюємо!
Робимо все можливе, щоб наші послуги ставали для вас ще зручнішими!

Управління комунікацій
Державного центру зайнятості
www.dcz.gov.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Twitter
Facebook
Website
Copyright © 2023 Державна служба зайнятості (Центральний апарат), All rights reserved.
Ви отримуєте цю розсилку, оскільки підписані на новини від Державної служби зайнятості. Якщо ви не бажаєте отримувати цю інформацію - натисніть кнопку "Відмовитись від розсилки"

Our mailing address is:
Державна служба зайнятості (Центральний апарат)
Add us to your address book


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер