images/stories/logosait_new.jpg

 

Дві версії про причини авіакатастрофи із загибеллю керівництва МВС – не підтвердились

Дві версії про причини авіакатастрофи із загибеллю керівництва МВС – не підтвердились
Найближчим часом стануть відомі висновки досудового розслідування щодо авіакатастрофи у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС України.

На початку було висунуто чотири основних версії: замах на життя державних діячів, включаючи диверсію, збиття літального апарата, конфліктна ситуація на борту судна, помилка пілота, технічна несправність, неналежна організація планування польоту, недотримання правил польотів, а також складні погодні умови.

Попередньо, версія диверсії та замаху не підтвердились. Про це розповів генеральний прокурор Андрій Костін в інтерв’ю "Укрінформу".

"Станом на сьогодні зібрали всі необхідні технічні документи. Завершується проведення необхідних експертиз. Завдяки допомозі французьких партнерів з компанії Airbus проведено дешифрування бортових самописців. На основі зібраних даних здійснено 3-D моделювання трагічного польоту.

Попередньо можу сказати, що версії, пов’язані з диверсією або посяганням на життя державних діячів, не знайшли свого підтвердження. Про остаточні висновки за результатами досудового розслідування ми повідомимо найближчим часом", – сказав генпрокурор.

Нагадаємо, вранці 18 січня у Броварах Київської області впав гелікоптер ДСНС.

Внаслідок катастрофи загинули 18 людей, 9 перебували на борту гвинтокрила. Серед них – керівництво МВС України: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, державний секретар міністерства, тернополянин Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. Вони летіли у відрядження до "однієї з гарячих точок".

large.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер