images/stories/logosait_new.jpg

 

Нафта зростає через високий попит у США

Ціни на нафту в середу, 2 серпня, зросли майже на 1%, оскільки дані про запаси сирої нафти та паливних продуктів свідчать про високий попит з боку США, що нівелює занепокоєння щодо попиту в інших країнах.

Про це повідомляє Reuters.

Як змінились ціни

Ф'ючерси на нафту марки Brent на жовтень піднялися на 80 центів, або 0,94%, до 85,71 долара за барель на 06:25 GMT.

Американська нафта West Texas Intermediate піднялася на 80 центів, або 0,98%, до 82,17 долара за барель.

Що вплинуло на ціни

За даними джерел, запаси нафти в США скоротилися на 15,4 мільйона барелів за тиждень, що закінчився 28 липня, у порівнянні з оцінками аналітиків про падіння на 1,37 мільйона барелів.

Якщо дані уряду США, які мають бути оприлюднені пізніше в середу, збігаються з числом скорочення промисловості, це означатиме найбільше падіння запасів сирої нафти в США, починаючи з 1982 року.

Запаси бензину впали на 1,7 мільйона барелів, порівняно з оцінками скорочення на 1,3 мільйона барелів. Запаси дистиляту впали на 510 тис барелів у порівнянні з прогнозами аналітиків про зростання в 112 тис барелів. Обидва є індикаторами стабільного швидкого попиту на пальне в США.

"Сезонний пік попиту (на транспортне паливо) і скорочення поставок нафтовидобувними країнами спричинили зростання цін на нафту", — пояснив аналітик CMC Markets Леон Лі.

Запаси сирої нафти також почали скорочуватися в інших регіонах, оскільки попит перевищує пропозицію, яка була обмежена значними скороченнями видобутку з боку Саудівської Аравії.

Ціни на нафту можуть продовжувати зростати, але вони не можуть перевищувати 90 доларів за барель через рецесійний тиск у деяких регіонах, таких як Європа. Крім того, після того, як літній пік попиту пройде, "ціни на нафту підійдуть до кінця цього раунду висхідного тренду".

Занепокоєння щодо того, що купівля нафти в Китаї, найбільшому в світі імпортері нафти, може сповільнитися через зростання цін, а слабкі дані індексу ділової активності вказують на те, що попит на паливо може бути нижчим, ніж очікувалося, обмежив зростання цін під час сесії.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер